No Recent Activity
About Blog kulinarny

Basic Information

About Blog kulinarny
Biography:
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za “granico”. Najcięższym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swój lokal, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!
Location:
Warszawa

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
General Information
Last Activity
09-02-2020 02:24 PM
Join Date
09-02-2020
Home Page
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/